Home » FAQ

FAQ

Najczęstsze pytania 

Poniżej odpowiadam na najczęstsze pytania moich Pacjentów. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Jestem niepełnoletnia / niepełnoletni. Czy mogę skorzystać z zabiegów?

Tak, jeśli przyjdziesz z rodzicem/opiekunem prawnym. Najczęstsze zabiegi, jakie wykonuję nastolatkom to te normalizujące cerę i usuwające blizny potrądzikowe.

Czy z zabiegów medycyny estetycznej mogą korzystać kobiety w ciąży?

Niestety, ciąża i laktacja są przeciwwskazaniami do zabiegów medycyny estetycznej. Zawsze należy poinformować lekarza o faktycznym stanie zdrowia.

Czy potrzebna jest konsultacja przed każdym zabiegiem?

Tak, konsultacja jest bardzo istotnym czynnikiem, decydującym o powodzeniu zabiegu. Część zabiegów wykonywana jest w tym samym dniu, w trakcie konsultacji, pozostałe po czasie, w którym Pacjent musi na przykład wykonać określone przez lekarza badania. Bezpieczeństwo zabiegu stawiam na pierwszym miejscu.

Czy konsultacja jest płatna?

Konsultacja jest płatna, a jej koszt znajdziesz w cenniku.

Z jakich zabiegów mogę skorzystać w gabinecie dr Dzięgała we Wrocławiu?

W gabinecie dostępny jest szeroki wachlarz zabiegów, dostosowanych do indywidualnego problemu Pacjenta. W ofercie znajdują się zabiegi wykorzystujące markowe preparaty oraz zabiegi laserowe. Pełną ofertę gabinetu chirurgii i medycyny estetycznej wraz ze szczegółowymi opisami znajdziesz na stronie zabiegów.

Jakie są możliwe formy płatności za zabiegi? Czy można płacić w ratach?

Płatność na miejscu gotówką oraz kartą. Jest możliwość płatności ratalnej.

Czy można umówić się na zabieg w weekend?

W wyjątkowych okolicznościach tak. Najlepiej skontaktować się mailowo lub telefonicznie i zapytać o wolne terminy na dany zabieg.

Jak trafić do gabinetu? Czy jest gdzie blisko zaparkować?

Gabinet chirurgii i medycyny estetycznej dr Dzięgała znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Krakowskiej 41E. W okolicy gabinetu są dostępne miejsca parkingowe, również bezpłatne. Mapkę pokazującą lokalizację gabinetu i miejsca parkingowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Jak mogę przygotować się do zabiegu?

Większość zabiegów nie wymaga szczególnych przygotowań. Ale na stronie przy opisie każdego zabiegu znajdują się szczegółowe informacje.

Czy po zabiegu dostanę specjalne zalecenia?

Tak, po każdym zabiegu Pacjent otrzymuje informacje, dzięki którym odpowiednio zadba o miejsce przeprowadzonego zabiegu.

Czy dostanę zwolnienie lekarskie (L4)?

Tak, w przypadkach uzasadnionych.

Czym jest medycyna estetyczna?

Krótko mówiąc to gałąź medycyny, która zajmuje się profilaktyką i leczeniem objawów starzenia, walką z niedoskonałościami oraz dbaniem o ogólnie rozumiany zdrowy styl życia. Więcej na ten temat przeczytasz w moim artykule na blogu.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów medycyny estetycznej?

To zależy. Część zabiegów daje natychmiastowy efekt, a niektóre przynoszą długotrwały efekt dopiero po wykonaniu serii. Na stronie każdej usługi wskazałem, jak długo trzeba czekać na efekty danego zabiegu.