Zabiegi

Poznaj oferowane zabiegi lub znajdź rozwiązanie konkretnego problemu urodowego.

Zabiegi i technologie

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej i możliwości nowoczesnego sprzętu medycznego. Zobacz, co czeka na Ciebie w Natura Estetica.

Problemy ze skórą twarzy i szyi

Sprawdź, które zabiegi proponuję w przypadku zmarszczek, utraty nawilżenia i jędrności skóry, blizn, zmian barwnikowych i wielu innych problemów.

Niedoskonałości ciała i sylwetki

Zobacz moje propozycje terapii w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej czy problemów z wyglądem skóry ciała.

W Natura Estetica znajdziesz szeroką ofertę zabiegów i usług z zakresu medycyny estetycznej, m.in.: botoks, dermapen, osocze, laserowe usuwanie zmarszczek skóry twarzy, zabiegi laseroterapii, w tym usuwanie blizn, powiększanie ust, modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia, leczenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zabieg ATR, lifting nićmi.

Dowiedz się więcej o przebiegu wizyty i o tym, jakimi zasadami, które zapewniają Ci bezpieczeństwo, kieruję się w pracy.

N

Pacjentami zajmuję się osobiście i zapewniam opiekę pozabiegową

N

Używam wyłącznie oryginalnych preparatów renomowanych firm

N

Zabiegi wykonuję za pomocą nowoczesnego sprzętu

Zabiegi medycyny estetycznej

Nie wiesz co wybrać? Opowiedz mi o swoich oczekiwaniach, a ja dobiorę terapie skrojone na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Zabiegi laserem CO2

Laser medyczny o szerokim zastosowaniu: redukcja zmarszczek, regeneracja skóry twarzy, usuwanie zmian i blizn, redukcja rozstępów itp.

Botoks

Stosowany jest do wygładzania zmarszczek mimicznych, zapobiega powstawaniu nowych. Służy też m.in. do modelowania twarzy i leczenia nadpotliwości.

KWAS HIALURONOWY

Zabiegi kwasem hialuronowym przywracają skórze młody wygląd, jędrność, sprężystość, nawilżają ją i wypełniają zmarszczki.

osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia osoczem to bardzo dobra metoda profilaktyki oraz korekcji zmarszczek, szczególnie twarzy. Terapie osoczem to również profilaktyka starzenia.

dermatochirurgia skalpel ikona

chirurgia skóry

Chirurgiczne (laser/skalpel) wycinanie blizn i znamion skórnych wraz z możliwym badaniem histopatologicznym.

biostymulatory

Preparaty odbudowujące warstwy skóry, min. przez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Biostymulatory dają efekt poprawy jędrności i gęstości skóry.

DERMAPEN

Zabieg Dermapenem to mikronakłuwanie skóry wyzwalające procesy naprawcze. Jednocześnie można wprowadzić substancje odżywcze w głąb skóry. Stosowany jest na twarz (zmarszczki, blizny) i ciało (np. rozstępy).

mezoterapia

To zabieg stosowany w celu zniwelowania pierwszych oznak starzenia, odżywienia skóry oraz przywrócenia jej blasku.

PEELINGI MEDYCZNE

Peelingi chemiczne stosowane w celu przyspieszenia odnowy komórkowej. Ich efekt to regeneracja skóry i produkcja nowego kolagenu – skóra uzyskuje prawidłowe nawilżenie, znikają drobne zmarszczki i przebarwienia.

lipotransfer i liposukcja

Lipotransfer – przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, który wykorzystuje się do odbudowy naturalnych kształtów twarzy, dłoni, piersi i pośladków.

medycyna estetyczna dla mężczyzn

To oferta zabiegów na twarz i ciało, uzupełniona o zabiegi urologiczne i urologii estetycznej.

konsultacja lekarska

Przed zabiegiem przeprowadzam szczegółowy wywiad lekarski, omawiam zabieg i proces rekonwalescencji, przedstawiam możliwe do uzyskania efekty.