Dlaczego warto skorzystać z zabiegów w moim gabinecie?

Zobacz, jak wygląda wizyta w gabinecie, poznaj mnie i zasady, którymi kieruję się w pracy, by zapewnić Ci bezpieczeństwo

Naturalne i harmonijne efekty,
bez przerysowania i zaburzania
proporcji twarzy

Wynik korekty tego, co chcesz w sobie zmienić, powinien pozostać w harmonii z resztą twarzy. Podczas zabiegów modelowania rysów, wypełniania zmarszczek, czy powiększania ust, stawiam więc na naturalne efekty.

Co pozwala mi osiągać takie rezultaty dla moich Pacjentów?

Lekarska znajomość anatomii, rozumienie działania preparatów, które stosuję, precyzja przy ich podawaniu, doświadczenie i zmysł estetyczny 🙂

Poznajmy się

Jeśli zawitasz do mojego gabinetu we Wrocławiu, to właśnie ja, osobiście, otoczę opieką Twoją skórę.

Jestem lekarzem, a w medycynie estetycznej interesują mnie szczególnie zabiegi regeneracyjne, przeciwstarzeniowe i modelowania rysów twarzy.

Ukończyłem również biotechnologię – stąd moja fachowa wiedza na temat stosowanych preparatów, a przede wszystkim sposobu ich działania. A dzięki niej mogę zaproponować Ci rozwiązania najlepiej dobrane do Twojej skóry i oczekiwanych efektów.

Więcej przeczytasz na stronie o mnie.

dr Mateusz Dzięgała

Opinie o gabinecie chirurgii i medycyny estetycznej dr Dzięgała

{Gabinet na najwyższym poziomie. Pan doktor jest fachowcem charakteryzującym się niezwykłą empatią oraz dokładnością zarówno podczas konsultacji jak i wykonywania zabiegów. Świetny kontakt, przyjazna atmosfera, preparaty bardzo dobrej jakości,. Podsumowując polecam gorąco!

5
Pani Patrycja // opinia z Google
{Super profesjonalne miejsce! Pan doktor zaproponował mi serie zabiegów laserowych, ale już po pierwszym widać genialne efekty. Poza tym miejsce jest czyste i schludne, panuje tam przemiła atmosfera. Widać, że lekarz wszystko, co robi, robi z pasją! 🙂

Wykonany zabieg: laser CO2

5
Pani Maria // opinia z Google
{Piękne usta, jestem zachwycona 🙂 Dziękuję!
Wykonany zabieg: Powiększanie ust kwasem hialuronowym

5
Pani Natalia // opinia z Google
{Pełen profesjonalizm, wnikliwy i szczegółowy wywiad przed wykonaniem zabiegu, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania, bardzo przyjazna atmosfera, stosowane preparaty z najwyższej półki, fachowa opieka nie tylko przed i w trakcie, ale także po zabiegu. Gorąco polecam.

5
Pani Gosia // opinia z Google
{Polecam ten gabinet, miałam zabieg laserem. Z efektów jestem naprawdę zadowolona, pan doktor potraktował mnie bardzo indywidualnie. Opieka po zabiegu wzorowa i był ze mną w kontakcie ?
Wykonany zabieg: laser medyczny CO2

5
Pani Dominika // opinia z Google
{Bardzo dobre podejście doktora, jestem niezmiernie zadowolona. Właściwa konsultacja i diagnoza. Efekty super, piękna cera, dziękuję 🙂

5
Pani Agata // opinia z Google
{Jestem po pierwszym zabiegu z użyciem lasera CO2 i jestem zachwycona! Zabieg był bezbolesny, regeneracja skóry trwała tyle ile mówił doktor. A teraz, kiedy skóra odpoczęła po zabiegu wygląda na bardziej napięta, mam mniej rozszerzone pory, szczególnie na nosie, a przebarwienia są jaśniejsze. Jestem zachwycona pierwszymi efektami, na pewno wrócę i mam nadzieję, że pozbędę się raz na zawsze przebarwień i rozszerzonych porów. Dziękuję!
Wykonany zabieg: laser CO2

5
Pani M. // opinia z Google
{Świetny lekarz, bardzo kompetentny, jestem zachwycona efektami zabiegów u Pana Doktora. Bardzo dobrze doradza i wyjaśnia i chętnie odpowiada na pytania. A poza tym jest tak miły i sympatyczny. Chce się do niego wracać. Polecam zdecydowanie

5
Pani Oliwia // opinia z Google

Jak dbam o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów?

Choć przypadek każdego Pacjenta jest indywidualny, to niezmienne jest to, że poświęcam Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Po to, byś poczuł/a się wygodnie, pewnie i bezpiecznie podczas zabiegu. Moi Pacjenci mówią, że u mnie można zadbać nie tylko o ciało, ale i ducha 😉

Jak przebiega wizyta

Rozmowa

Przy kawie omawiamy Twój zabieg i możliwe do osiągnięcia efekty. Odpowiadam na wszystkie Twoje pytania.

Zabieg

Przygotowuję obszar zabiegowy (dezynfekcja, znieczulenie itp.), narzędzia i preparaty. Podczas zabiegu wyjaśniam poszczególne kroki.

Po zabiegu

Na koniec otrzymujesz receptę, jeśli niezbędne są leki i informacje, jak pielęgnować miejsce zabiegu. Podczas rekonwalescencji jesteś pod moją opieką i w razie potrzeby możesz się ze mną skontaktować.

Szczegółowy przebieg poszczególnych zabiegów chirurgicznych oraz medycyny estetycznej opisany jest na ich stronach.

Moje zasady

Szczerość

Nie obiecuję gruszek na wierzbie. Jeśli z mojego doświadczenia wynika, że w Twoim przypadku zabieg, który chcesz wykonać, nie przyniesie większych rezultatów – powiem Ci o tym i zaproponuję inne możliwe rozwiązania.

Opieka lekarska

Zawsze informuję o możliwych powikłaniach, czy alergiach na składniki preparatów – które na szczęście nie są częste. Ale medycyna estetyczna to nadal medycyna i zabiegi, które wiążą się z ingerencją w ciało.

Dlatego w czasie i po zabiegu jesteś pod moją lekarską opieką – nie kosmetyczki, czy kosmetologa. I, w przypadku wystąpienia niepożądanych skutków, otrzymujesz dalszą medyczną pomoc (konsultacja, wystawienie recepty itd.).

Po zabiegu dostajesz wytyczne i możesz się ze mną skontaktować, jeśli coś Cię niepokoi. Nie zdziw się też, jeśli po jakimś rozleglejszym zabiegu, sam zadzwonię zapytać, jak się czujesz 🙂

Twoje zdrowie w pierwszej kolejności

Zdarza się też, że stan skóry Pacjenta wymaga głębszej diagnozy i leczenia, a niektóre zabiegi nie są wtedy wskazane albo są po prostu z góry skazane na niepowodzenie. Wtedy najpierw kieruję do innego specjalisty, na przykład dermatologa czy endokrynologa albo zlecam badania.

O osobach korzystających z moich usług mówię 'pacjenci’, a nie 'klienci’, bo doskonale wiem, że przy zabiegach medycyny estetycznej ważny jest profesjonalizm i zasada przyświecająca wszystkim lekarzom – po pierwsze nie szkodzić.

Bezpieczeństwo

N
Pracuję na nowoczesnym certyfikowanym sprzęcie medycznym.
N
Używam tylko oryginalnych produktów renomowanych firm, a dla każdego Pacjenta otwieram nowy, świeży preparat.
N

Dbam o higienę zabiegu – sterylność narzędzi, dezynfekcję obszaru ciała poddawanego procedurom, ochronę osobistą i czystość gabinetu.