Zabieg Neauvia Stimulate – biostymulacja skóry

Neauvia Organic Stimulate jest nowością na rynku medycyny estetycznej. Zapobiega efektom starzenia się i postępującym zmianom skóry twarzy.

Preparaty z tej serii to unikatowe połączenie: kwasu hialuronowego w stężeniu 26 mg/ml – który jest odpowiedzialny za nawilżenie i wypełnianie zmarszczek oraz 1% hydroksyapatytu wapnia – stymulatora tkankowego, który pobudza produkcję kolagenu i elastyny.

Poddanie skóry zabiegowi tym preparatem, (a zwłaszcza w połączeniu z Neauvia Hydro Delux, dostępnym w Natura Estetica) zapewnia widoczną poprawę napięcia, zagęszczenia i uniesienia opadającego owalu twarzy.

Przebieg zabiegu

Cała terapia składa się z trzech zabiegów, z których pierwszy trwa około 60 minut, a dwa kolejne po około 45 minut.
W czasie pierwszej wizyty wykonuje się aplikację usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia i mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym z dodatkiem aminokwasów (glicyny i l-proliny) – ten zabieg trwa ok. 60 minut.

Po upływie odpowiednio 4 i 8 tygodni wskazane są kolejne dwie aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – te zabiegi są krótsze, trwają ok. 45 minut.
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Efekty napięcia, uniesienia skóry i wypełnienia ubytków na twarzy pojawiają się bezpośrednio po zabiegu. Najlepsze rezultaty widoczne są po upływie około miesiąca po pierwszym zabiegu. Kluczowym jest zastosowanie pełnego schematu zabiegu.

Wskazania do zabiegu

  • opadający owal twarzy
  • wiotka skóra
  • brak elastyczności
  • suchość skóry

Po zabiegu wskazania pielęgnacja kosmeceutykami w zależności od typu skóry Pacjenta.

Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią
  • choroba nowotworowa
  • aktywna opryszczka