Lekarz medycyny estetycznej
dr n. med. Mateusz Dzięgała

Jestem lekarzem, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, ukończonej z wyróżnieniem.

Z wykształcenia jestem także naukowcem – biotechnologiem (Uniwersytet Wrocławski).

Przeczytaj też, dlaczego warto zadbać o urodę właśnie ze mną.

dr Mateusz Dzięgała - lek. medycyny estetycznej
Medycyna estetyczna i regeneracyjna już od wielu lat wzbudzała moje zainteresowanie, stając się niewątpliwie moim hobby, a wykształcenie w kierunku biotechnologii i biologii molekularnej oraz medycyny dało mi solidną podbudowę do zgłębiania jej tajników. Dzięki temu mogę zaoferować rozwiązania przemyślane i bezpieczne dla Pacjenta.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałem na licznych kursach, szkoląc się u najlepszych.

Moje zainteresowania skupione są wokół medycyny regeneracyjnej, biostymulatorów i laseroterapii.

A prywatnie?

Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, w przyszłość patrzę z optymizmem. Od zawsze pasjonowały mnie podróże, obce kultury, zwyczaje. W wolnej chwili lubię wyjść na spacer lub ugotować dobrą kolację. Lubię włoską kuchnię, czerwone wino i klasyczną modę.

Certyfikaty

Poniżej możesz zapoznać się z moimi dyplomami i certyfikatami ze szkoleń z medycyny estetycznej. Dotyczyły one między innymi obsługi sprzętu, wykonywania określonych zabiegów, właściwości preparatów stosowanych w medycynie, czy radzenia sobie z powikłaniami. Oczywiście nie bez znaczenia dla moich Pacjentów jest to, że mam wykształcenie medyczne i na co dzień również praktykuję jako lekarz innej specjalizacji.

Słowem – jestem przygotowany na Twoją wizytę 🙂